fbpx
Дитячі садки у Харкові 050 022 10 89 вул. Отакара Яроша, 25А

098 600 14 64 провулок. Рівний, 3А
Ліцензований дитячий садок
від 30.01.2020
Замовити дзвінок Щоденно з 8:00 до 19:00

Бебіфітнес, ЛФК та хореографія


Хореографія – гімнастика

З самого малечку дітки проводять більшу частину свого часу у русі. Для повноцінного фізичного розвитку дитини потрібна постійна рухова активність. Фахівці рекомендують гімнастичні вправи. На жаль, не завжди є можливість фізичних занять у домашніх умовах. Дитячий центр дозвілля Happy Life на базі дитячого садка пропонує послуги комплексних занять з фізичного розвитку, як для дітей так і для їхніх батьків.

Kids fitness

Гімнастика для малюків з мамами. Спрямована на розвиток гнучкості діток, профілактика плоскостопості, клишоногості, підвищеного тонусу м’язів. Заняття проводяться для дітей віком з 1,5–3 років.

Dance Fitness

Тренування включає аеробіку з елементами латиноамериканських танців. Танцювальний фітнес підходить для будь-якого віку й для тих, у кого немає відповідного рівня підготовки. Заняття проводять дипломовані спеціалісти з фізичного виховання, дитячий масажист, інструктор ЛФК, учасники різноманітних змагань.

Якщо малюк рухливий, допитливий, любить рухатися під музику – то вам точно до нас! Чекаємо вас і вашу крихітку на наших активних заняттях!

Запишіться на заняття