fbpx
Скандинавский детский сад +38 (050) 022-10-89 Харьков, ул. Отакара Яроша 25А
Заказать звонок Ежедневно с 8:00 до 19:00

Садочок “Happy life” став фіналістом Конкурсу “Найякісніші послуги і товари 2021 року”


За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії “Знак Якості” Європейський садок “Happy life”  в місті Харків став фіналістом Конкурсу “Найякісніші послуги і товари 2021 року” від компанії “Знак Якості” в категорії: центри розвитку дітей!

Європейські сади “Happy life” – унікальний дитячий проєкт, де кожна дитина почувається щасливою, реалізує найзаповітніші мрії, удосконалює свої здібності, створює самостійно свою історію дитинства.

Єдиний у Харкові європейський дитячий садок. Скандинавська система освіти в “Happy life” дозволяє малюкам розвиватися  гармонійно та почуватися щасливими.

Досвідчені педагоги, логопеди та психологи допомагають дітям комфортно підготуватися до школи. Програму затверджено МОН “Упевнений стар”. Освітні програми  “Happy life”: Ліцензія МОУ;  STREAM освіта; авторські методики; сучасне обладнання; дидактичні ігри та посібники європейських брендів; проєктна та дослідницька діяльність.

Чуйні педагоги, професійні творчі наставники, малокомплектні групи, індивідуальний підхід – все це “Happy life”. Маэмо велику честь нагородити керывника Заболотну Олену Василывну та колектив почесним Кубком та Дипломом “Знак Якості”!